ENLER SIRALAMASI
Oyuncular
Sekooooo
seviye
120
ISMIBOSVER
seviye
120
uiy
seviye
120
Xeamon
seviye
120
Erkekler
seviye
120
Genel Kullanım Şartları

Son Güncelleme: 01.06.2017 15:00

1 – Kullanım Şartlarının Konusu ve Geçerlilik Alanı

1.1 – Kullanım şartları, Venusmt2 oyunu ve internet sitesinin kullanımı ile ilgilidir.
1.2 – İnternet sitesi ve oyun son kullanıcılar tarafından kullanılabilir, kullanıcılar tarafından Venusmt2 oyunu ve internet sitesine ait materyaller ve nesneler Venusmt2 yönetimi aksini belirtmediği süreç ticari faaliyetlerde kullanılamaz. Venusmt2 hizmetleri sadece eğlence amaçlı kullanılabilir. İstisnai durumlarda Venusmt2`nin yazılı onayı alınmalıdır.
1.3 – Venusmt2 yönetimi oyun ve internet sitesi ile ilgili teknik nedenlerden dolayı veya bakım çalışması gerektiği durumlarda herhangi bir bildiri yapmadan hizmetleri durdurabilir.
1.4 – Kullanıcı Venusmt2 oyununu oynayabilmek için en güncel versiyonu yüklemelidir. Kullandığı donanımın ve yazılımın oyuna uyumlu olmasından kendisi sorumludur.
1.5 – Venusmt2 oyunu ve internet sitesi kullanımında gizlilik politikası ve oyun kuralları kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları ile diğer politika ve kurallar arasında çelişki olması durumunda aksi belirtilmediği sürece kullanım şartlarındaki maddelere öncelik tanınır.
1.6 – Kullanıcı olarak sadece tek bir kişi kabul edilir ( grup, aile, eş, arkadaş vb kabul edilmez ) Kayıtlar şahsen ve tek kişi adına yapılmalıdır.
1.7 - Kullanıcının reşit olmayan bir kişi olması halinde Venusmt2 hizmetlerini kullanabilmesi için kanuni temsilcisi tarafından verilmiş geçerli bir onay göstermeli ve yaş bilgisi çerçevesinde belirtilen asgari yaşta olmalıdır.
1.8 – Kullanıcı kullanım şartlarını ve oyun kurallarını Venusmt2 oyununa kayıt olarak kabul etmiş sayılır.
1.9 – Venusmt2 yönetimi, kullanıcı hesaplarının satışını, devrini onaylamaz. Bu ip durumlarda sorumluluk tamamen oyunculara aittir.
1.10 - Hesaplar kapatıldığında nesne marketten alışveriş yapan kullanıcılar hak talep edemez

2- Kullanıcının Genel Yükümlülükleri

2.1 – Kullanıcı oturum açma bilgilerinin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür.
2.2 – Kullanıcı bilgilerinin 3. Şahısların eline geçtiğine dair bir şüphe bulunduğunda kullanıcı Venusmt2 yönetimine bilgi vermekle yükümlüdür. Bu durumlarda Venusmt2 yönetimi ilgili hesabı güvenlik nedeniyle dondurabilir.
2.3 – Kullanıcı hesabına 2. Şahısların erişmesiyle ilgili tüm sorumluluğa sahiptir. Hesabına başka kullanıcıların erişmesinden doğacak hiçbir zarardan Venusmt2 yönetimini sorumlu tutamaz ve zararının karşılanmasını isteyemez.
2.4 - Kullanıcı tarafından gerçek ip adreslerinin veya kimliğinin gizlenmesi veya saklanması yasaktır.
2.5 – Venusmt2 yazılımının değiştirilmesi, düzenlenmesi, başka programlarla birlikte çalıştırılması yasaktır.
2.6 – Kullanıcının oyuna her türlü manipülasyon amaçlı müdahalesi yasaktır. Kullanıcı Venusmt2 tarafından oluşturulan içeriklere, yazılımlara müdahale edemez, değiştiremez.
2.7 – Kullanıcı hiçbir şartta hile, mod veya hackler oluşturamaz/ kullanamaz.
2.8 – Kullanıcı TL, Kontrör vb oyun dışı satış ve ticaret yapamaz. Yaptığı takdirde tüm hesapları kapatılacaktır.
2.9 – Bağlantı bilgilerini toplayan veya değiştiren yazılımlar kullanamaz.
2.10 – Kullanıcıların Venusmt2`den satın aldığı eşyalar vb nesneler iade edilemez, değiştirilmesi talep edilemez.

3- İletişim Kanallarına İlişkin Kullanım Kuralları

3.1 – Kullanıcı oyun, forum veya başka bir kanaldan oyun yönetimine hakaret edemez.
3.2 – Kullanıcı ;
a)Türkiye Cumhuriyeti ve uluslar arası hukuka aykırı,
b) Müstehcen, ırkçı, şiddeti öven, pornografik, gençlik için veya çocuklar için tehlike içeren ve kişisel gelişimi için tehlike içeren,
c) Hakaret, iftira veya rahatsız edici nitelikte olan,
d)Affilate satış veya benzer sistemler içeren;
e) Venusmt2 veya Venusmt2 yönetimi tarafından desteklenmiş olduğu izlenimi veren
f) Ticari veya reklam özelliği olan içerikleri ( bağlantı, isim, metin, resim, kelime ) yayınlaması yasaktır.
3.3 – Tüm bunlar dışında politik ya da dini içerikler yaymamakla yükümlüdür.
3.4 – Venusmt2 kullanıcıların sunduğu içerikleri kullanma hakkına sahiptir.

4- İhlallerin Sonuçları

4.1 – Venusmt2 tarafından yasaklanan içerikler en ufak bir şüphe olsa dahi kaldırılır ve kullanıcılar ceza alabilir.
4.2 – Venusmt2 yönetimi gizlilik politikası, kullanım şartları, oyun düzeni bozma veya oyun kurallarına aykırı davranılması durumunda kendi insiyatifinde olmak üzere içerikleri değiştirme veya silme, kullanıcıyı uyarma, kullanıcı bilgilerini ifşa etme, Kullanıcının hesabını dondurma veya kullanıcı tamamen oyundan ihraç etme önlemlerini alabilir.

5- Sorumluluk Kısıtlaması

5.1 – Programdan doğan sorunlar, hatalar ve zararlardan Venusmt2 ve yönetimi sorumlu değildir.
5.2 – Venusmt2 veya Venusmt2 personelinin ağır ihmalleri sonucu ortaya çıkan sorunlarda Venusmt2 sorumluluğu ilgili karakteri tekrar oluşturulması ile sınırlıdır.
5.3 – Kullanıcının bilgisayarında oluşabilecek sorunlar ve hatalardan Venusmt2 yönetimi sorumlu değildir.

6- Kullanıcı hesaplarının silinmesi

6.1 – Venusmt2 tarafından aksi belirtilmediği sürece kullanım sözleşmesi süresiz olarak belirlenir. Eğer süreli bir vade kararlaştırılmamışsa, bu sözleşme her iki tarafça istendiği zaman, olağan biçimde ve iki haftalık bir fesih süresine uyulmak şartıyla feshedilebilir. Süreli bir vade kararlaştırılmışsa olağan fesih bu vade dolduktan sonra yapılabilir. Fesih yapılmazsa, ilgili sözleşme otomatik olarak kararlaştırılmış süre kadar uzar.
6.2 – Venusmt2 yönetimi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymayan hesapları silebilir.
6.3 - Kullanıcılar oyun hesaplarının silinmesini isteyebilir, bu talepler yazılı olarak yapılmalıdır. Hesapların tamamen silinmesi 6 ay kadar sürebilir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.
6.4 - Bir hesaba birden fazla kişinin giriş yapmasına veya bir kullanıcının birden fazla hesap kullanılmasına izin verilmemektedir. Venusmt2 yönetimi bu tür hesapları kendi takdirine göre istediği zaman silebilir veya bloke edebilir. Kullanıcılar bu durumda hesaplarında bulunan Sanal Malzeme(İtem) ve KP'ler dolayısı ile hak iddiasında bulunamaz.
6.5 - Venusmt2 açılan bütün hesapların bütün hakları ve açılmış olan bütün hesaplardaki bütün sanal ürün ve sanal ürün alımında kullanılan yang, bar, kp mülkiyeti Venusmt2'ye aittir. Kullanıcılar bu hesapları yalnızca server açık kaldığı sürece kullanma hakkına sahiptirler. Serverin kapanması veya hesapların silinmesi durumunda kullanıcılar hak iddiasında bulunamazlar.
6.6 - Kullanıcılar hesap güvenliklerinden şahsi olarak sorumludurlar. Güvenli bilgisayar, hesap kilidi, mobil onay gibi bir çok güvenlik önlemi Venusmt2 tarafından kullanıcılarına sunulmuştur. Bu önlemleri kullanmayan hesaplara destek sistemi üzerinden hizmet verilmemekte olup, ayrıca yaşanabilecek mağduriyetler durumunda Venusmt2 sorumluluk kabul etmez.
6.7 - Venusmt2 her hangi bir şikayet durumunda kullanıcı bilgilerini şikayet eden kişi kurum ve kuruluşlara verme hakkına sahiptir. Ayrıca kullanıcılara ait telefon numaralarına Venusmt2 ve ilerde oluşacak projeler nedeni ile bilgi /reklam mesajı atabilir.

7- Ödemeler ve Sorumluluk

7.1 – Venusmt2 oyununu oynamak tamamen ücretsizdir, fakat oyun içerisindeki bazı nesneler için ücret ödenmesi gerekebilir. Venusmt2 yönetiminin bu nesnelerle ilgili sorumluluğu 1(bir) yıldır. Oyunun belirli sebeplerle kapanması, devredilmesi gibi durumlarda ilgili nesneleri en az 1(bir) yıl kullanmış olan oyuncular herhangi bir hak talep edemezler. İlgili süre ödemenin yapıldığı tarih itibariyle başlar. 1 yıl sonunda nesneler silinmez, oyuncu kullanmaya devam eder. ( Venusmt2 yönetimin sorumluluğu nesnenin çalınması, kaybolması, yere atılması vs durumlarda geçerli değildir )
7.2- Kullanıcılar Venusmt2 sitesine kayıt olarak tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

8- Kullanım Şartlarında Değişiklik

Venusmt2 yönetimi kullanım şartlarında değişiklik yaptığı zaman oyuna giriş sırasında veya internet sitesi üzerinden bunu duyuracaktır. Yine de bu sayfayı sürekli olarak takip etmenizi öneririz…

KULLANICI GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifreniz
Pin
Güvenlik Kodu

18
Oyuncu Şuan Oyunda
(Açık Pazarlar Hesaplanmamıştır)
72
Kişi 24 saat içerisinde giriş yaptı.
  • Discord Server
  • AÇILIŞ 01.07.2022 21:00

    30.000 TL ÖDÜL HAVUZU VENÜSMT2
    Venüsmt2 ve Sportmt2 Kurucusu Ramazan Arslan 2012 yılından beri bu piyasa olup kendine haz oluşturduğu 70 120 hazır efsun 'lu metin2 server yapısını sizlerin beğeninize sunarken tamamen kendi alt yapısını kullanarak sizlerin daha çok zevk alıp daha uzun süre bir oyunda oynamanız için tasarlamıştır. Venüsmt2 Venusmt2 Venüs Metin2 Metin2 Kayıt Metin2 Kaydol metin2 indir pvp heyecanını yaşa Bedava Edit Bedava Edit Wslik Server 70 120 hazır efsun mt2 mt2 Kayıt mt2 Kaydol mt2 indir m2 sportmt2 sportmt2 sportmt2 kaydol sportmt2 kayıt sportmt2 indir Metin2 Metin2 Kayıt Metin2 Kaydol metin2 indir pvp heyecanını yaşa Bedava Edit Bedava Edit Wslik Server 70 120 hazır efsun mt2 mt2 Kayıt mt2 Kaydol mt2 indir m2 sportmt2 sportmt2 sportmt2 kaydol sportmt2 kayıt sportmt2 indir