ENLER SIRALAMASI
Oyuncular
Xbalanque
seviye
120
v1KraliceNinja
seviye
120
v1KraliceSaman
seviye
120
Strongest
seviye
120
Hamza
seviye
120
Genel Kullanım Şartları

Son Güncelleme: 01.06.2017 15:00

1 – Kullanım Şartlarının Konusu ve Geçerlilik Alanı

1.1 – Kullanım şartları, Venüsmt2 oyunu ve internet sitesinin kullanımı ile ilgilidir.
1.2 – İnternet sitesi ve oyun son kullanıcılar tarafından kullanılabilir, kullanıcılar tarafından Venüsmt2 oyunu ve internet sitesine ait materyaller ve nesneler Venüsmt2 yönetimi aksini belirtmediği süreç ticari faaliyetlerde kullanılamaz. Venüsmt2 hizmetleri sadece eğlence amaçlı kullanılabilir. İstisnai durumlarda Venüsmt2`nin yazılı onayı alınmalıdır.
1.3 – Venüsmt2 yönetimi oyun ve internet sitesi ile ilgili teknik nedenlerden dolayı veya bakım çalışması gerektiği durumlarda herhangi bir bildiri yapmadan hizmetleri durdurabilir.
1.4 – Kullanıcı Venüsmt2 oyununu oynayabilmek için en güncel versiyonu yüklemelidir. Kullandığı donanımın ve yazılımın oyuna uyumlu olmasından kendisi sorumludur.
1.5 – Venüsmt2 oyunu ve internet sitesi kullanımında gizlilik politikası ve oyun kuralları kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları ile diğer politika ve kurallar arasında çelişki olması durumunda aksi belirtilmediği sürece kullanım şartlarındaki maddelere öncelik tanınır.
1.6 – Kullanıcı olarak sadece tek bir kişi kabul edilir ( grup, aile, eş, arkadaş vb kabul edilmez ) Kayıtlar şahsen ve tek kişi adına yapılmalıdır.
1.7 - Kullanıcının reşit olmayan bir kişi olması halinde Venüsmt2 hizmetlerini kullanabilmesi için kanuni temsilcisi tarafından verilmiş geçerli bir onay göstermeli ve yaş bilgisi çerçevesinde belirtilen asgari yaşta olmalıdır.
1.8 – Kullanıcı kullanım şartlarını ve oyun kurallarını Venüsmt2 oyununa kayıt olarak kabul etmiş sayılır.
1.9 – Venüsmt2 yönetimi, kullanıcı hesaplarının satışını, devrini onaylamaz. Bu ip durumlarda sorumluluk tamamen oyunculara aittir.
1.10 - Hesaplar kapatıldığında nesne marketten alışveriş yapan kullanıcılar hak talep edemez

2- Kullanıcının Genel Yükümlülükleri

2.1 – Kullanıcı oturum açma bilgilerinin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür.
2.2 – Kullanıcı bilgilerinin 3. Şahısların eline geçtiğine dair bir şüphe bulunduğunda kullanıcı Venüsmt2 yönetimine bilgi vermekle yükümlüdür. Bu durumlarda Venüsmt2 yönetimi ilgili hesabı güvenlik nedeniyle dondurabilir.
2.3 – Kullanıcı hesabına 2. Şahısların erişmesiyle ilgili tüm sorumluluğa sahiptir. Hesabına başka kullanıcıların erişmesinden doğacak hiçbir zarardan Venüsmt2 yönetimini sorumlu tutamaz ve zararının karşılanmasını isteyemez.
2.4 - Kullanıcı tarafından gerçek ip adreslerinin veya kimliğinin gizlenmesi veya saklanması yasaktır.
2.5 – Venüsmt2 yazılımının değiştirilmesi, düzenlenmesi, başka programlarla birlikte çalıştırılması yasaktır.
2.6 – Kullanıcının oyuna her türlü manipülasyon amaçlı müdahalesi yasaktır. Kullanıcı Venüsmt2 tarafından oluşturulan içeriklere, yazılımlara müdahale edemez, değiştiremez.
2.7 – Kullanıcı hiçbir şartta hile, mod veya hackler oluşturamaz/ kullanamaz.
2.8 – Kullanıcı TL, Kontrör vb oyun dışı satış ve ticaret yapamaz. Yaptığı takdirde tüm hesapları kapatılacaktır.
2.9 – Bağlantı bilgilerini toplayan veya değiştiren yazılımlar kullanamaz.
2.10 – Kullanıcıların Venüsmt2`den satın aldığı eşyalar vb nesneler iade edilemez, değiştirilmesi talep edilemez.

3- İletişim Kanallarına İlişkin Kullanım Kuralları

3.1 – Kullanıcı oyun, forum veya başka bir kanaldan oyun yönetimine hakaret edemez.
3.2 – Kullanıcı ;
a)Türkiye Cumhuriyeti ve uluslar arası hukuka aykırı,
b) Müstehcen, ırkçı, şiddeti öven, pornografik, gençlik için veya çocuklar için tehlike içeren ve kişisel gelişimi için tehlike içeren,
c) Hakaret, iftira veya rahatsız edici nitelikte olan,
d)Affilate satış veya benzer sistemler içeren;
e) Venüsmt2 veya Venüsmt2 yönetimi tarafından desteklenmiş olduğu izlenimi veren
f) Ticari veya reklam özelliği olan içerikleri ( bağlantı, isim, metin, resim, kelime ) yayınlaması yasaktır.
3.3 – Tüm bunlar dışında politik ya da dini içerikler yaymamakla yükümlüdür.
3.4 – Venüsmt2 kullanıcıların sunduğu içerikleri kullanma hakkına sahiptir.

4- İhlallerin Sonuçları

4.1 – Venüsmt2 tarafından yasaklanan içerikler en ufak bir şüphe olsa dahi kaldırılır ve kullanıcılar ceza alabilir.
4.2 – Venüsmt2 yönetimi gizlilik politikası, kullanım şartları, oyun düzeni bozma veya oyun kurallarına aykırı davranılması durumunda kendi insiyatifinde olmak üzere içerikleri değiştirme veya silme, kullanıcıyı uyarma, kullanıcı bilgilerini ifşa etme, Kullanıcının hesabını dondurma veya kullanıcı tamamen oyundan ihraç etme önlemlerini alabilir.

5- Sorumluluk Kısıtlaması

5.1 – Programdan doğan sorunlar, hatalar ve zararlardan Venüsmt2 ve yönetimi sorumlu değildir.
5.2 – Venüsmt2 veya Venüsmt2 personelinin ağır ihmalleri sonucu ortaya çıkan sorunlarda Venüsmt2 sorumluluğu ilgili karakteri tekrar oluşturulması ile sınırlıdır.
5.3 – Kullanıcının bilgisayarında oluşabilecek sorunlar ve hatalardan Venüsmt2 yönetimi sorumlu değildir.

6- Kullanıcı hesaplarının silinmesi

6.1 – Venüsmt2 tarafından aksi belirtilmediği sürece kullanım sözleşmesi süresiz olarak belirlenir. Eğer süreli bir vade kararlaştırılmamışsa, bu sözleşme her iki tarafça istendiği zaman, olağan biçimde ve iki haftalık bir fesih süresine uyulmak şartıyla feshedilebilir. Süreli bir vade kararlaştırılmışsa olağan fesih bu vade dolduktan sonra yapılabilir. Fesih yapılmazsa, ilgili sözleşme otomatik olarak kararlaştırılmış süre kadar uzar.
6.2 – Venüsmt2 yönetimi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymayan hesapları silebilir.
6.3 - Kullanıcılar oyun hesaplarının silinmesini isteyebilir, bu talepler yazılı olarak yapılmalıdır. Hesapların tamamen silinmesi 6 ay kadar sürebilir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.
6.4 - Bir hesaba birden fazla kişinin giriş yapmasına veya bir kullanıcının birden fazla hesap kullanılmasına izin verilmemektedir. Venüsmt2 yönetimi bu tür hesapları kendi takdirine göre istediği zaman silebilir veya bloke edebilir. Kullanıcılar bu durumda hesaplarında bulunan Sanal Malzeme(İtem) ve KP'ler dolayısı ile hak iddiasında bulunamaz.
6.5 - Venüsmt2 açılan bütün hesapların bütün hakları ve açılmış olan bütün hesaplardaki bütün sanal ürün ve sanal ürün alımında kullanılan yang, bar, kp mülkiyeti Venüsmt2'ye aittir. Kullanıcılar bu hesapları yalnızca server açık kaldığı sürece kullanma hakkına sahiptirler. Serverin kapanması veya hesapların silinmesi durumunda kullanıcılar hak iddiasında bulunamazlar.
6.6 - Kullanıcılar hesap güvenliklerinden şahsi olarak sorumludurlar. Güvenli bilgisayar, hesap kilidi, mobil onay gibi bir çok güvenlik önlemi Venüsmt2 tarafından kullanıcılarına sunulmuştur. Bu önlemleri kullanmayan hesaplara destek sistemi üzerinden hizmet verilmemekte olup, ayrıca yaşanabilecek mağduriyetler durumunda Venüsmt2 sorumluluk kabul etmez.
6.7 - Venüsmt2 her hangi bir şikayet durumunda kullanıcı bilgilerini şikayet eden kişi kurum ve kuruluşlara verme hakkına sahiptir. Ayrıca kullanıcılara ait telefon numaralarına Venüsmt2 ve ilerde oluşacak projeler nedeni ile bilgi /reklam mesajı atabilir.

7- Ödemeler ve Sorumluluk

7.1 – Venüsmt2 oyununu oynamak tamamen ücretsizdir, fakat oyun içerisindeki bazı nesneler için ücret ödenmesi gerekebilir. Venüsmt2 yönetiminin bu nesnelerle ilgili sorumluluğu 1(bir) yıldır. Oyunun belirli sebeplerle kapanması, devredilmesi gibi durumlarda ilgili nesneleri en az 1(bir) yıl kullanmış olan oyuncular herhangi bir hak talep edemezler. İlgili süre ödemenin yapıldığı tarih itibariyle başlar. 1 yıl sonunda nesneler silinmez, oyuncu kullanmaya devam eder. ( Venüsmt2 yönetimin sorumluluğu nesnenin çalınması, kaybolması, yere atılması vs durumlarda geçerli değildir )
7.2- Kullanıcılar Venüsmt2 sitesine kayıt olarak tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

8- Kullanım Şartlarında Değişiklik

Venüsmt2 yönetimi kullanım şartlarında değişiklik yaptığı zaman oyuna giriş sırasında veya internet sitesi üzerinden bunu duyuracaktır. Yine de bu sayfayı sürekli olarak takip etmenizi öneririz…

KULLANICI GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifreniz
Pin
Güvenlik Kodu

0
Oyuncu Şuan Oyunda
(Açık Pazarlar Hesaplanmamıştır)
4
Açık Pazar
0
Kişi 24 saat içerisinde giriş yaptı.